çeviri yandex. kamera

Baza wiedzy

Znaleziony temat: çeviri yandex. kamera

Jak skorzystać z tłumaczenia w czasie rzeczywistym na popularnych platformach internetowych?

W dzisiejszym globalnym świecie coraz częściej spotykamy się z potrzebą komunikacji w różnych językach. Czy to podczas zakupów online, przeglądania treści na stronach internetowych czy oglądania filmów, często napotykamy na teksty w obcym języku. Na szczęście istnieje wiele platform internetowych, które oferują funkcję tłumaczenia w czasie rzeczywistym. W tym artykule przedstawimy, jak skorzystać z tłumaczenia na popularnych stronach takich jak Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress.

1. Allegro – najpopularniejsza polska platforma zakupowa oferuje wbudowane tłumaczenie na swojej stronie. Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy przejść do strony produktu, który chcemy przetłumaczyć. Następnie klikamy na ikonę języka, która znajduje się obok opisu produktu. Wybieramy język, na który chcemy przetłumaczyć tekst, i gotowe!

2. Amazon – jedna z największych platform zakupowych na świecie również oferuje tłumaczenie. Aby skorzystać z tej funkcji, należy przejść do strony produktu i przewinąć w dół do sekcji „Opis produktu”. Tam znajduje się przycisk „Translate all reviews to English” (lub inny język, w zależności od preferencji). Klikamy na ten przycisk i recenzje zostaną przetłumaczone.

3. Google – najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa również oferuje tłumaczenie. Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę, którą chcemy przetłumaczyć, a następnie dodać słowo „translate” lub „tłumaczenie” przed frazą. Na przykład, jeśli chcemy przetłumaczyć „Hello, how are you?” na język polski, wpisujemy „translate Hello, how are you?” W wynikach wyszukiwania pojawi się przetłumaczony tekst.

4. Bing – konkurencyjna wyszukiwarka internetowa oferuje podobną funkcję tłumaczenia. Aby z niej skorzystać, należy wpisać frazę, którą chcemy przetłumaczyć, a następnie dodać słowo „translate” lub „tłumaczenie” przed frazą. Na przykład, jeśli chcemy przetłumaczyć „Hello, how are you?” na język polski, wpisujemy „translate Hello, how are you?” W wynikach wyszukiwania pojawi się przetłumaczony tekst.

5. YouTube – popularna platforma do oglądania filmów również oferuje tłumaczenie. Aby skorzystać z tej funkcji, należy znaleźć film, który chcemy przetłumaczyć. Następnie klikamy na przycisk „Settings” (Ustawienia) pod filmem, a następnie wybieramy „Subtitles/CC” (Napisy). Tam można wybrać język, na który chcemy przetłumaczyć napisy.

6. Vimeo – inna popularna platforma do oglądania filmów również oferuje tłumaczenie. Aby skorzystać z tej funkcji, należy znaleźć film, który chcemy przetłumaczyć. Następnie klikamy na przycisk „CC” (Napisy) pod filmem, a następnie wybieramy język, na który chcemy przetłumaczyć napisy.

7. eBay – popularna platforma aukcyjna również oferuje tłumaczenie. Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy przejść do strony produktu, który chcemy przetłumaczyć. Następnie klikamy na ikonę języka, która znajduje się obok opisu

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: çeviri yandex. kamera

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments