Jak zwrócić sprzęt do Vectra?

Jak dać dekoder do Vectra?

Prasóweczki

Jak dać mebel do Vectra? Vectra i zwrot sprzętu – co powinieneś wiedzieć po wypowiedzeniu lub zakończeniu umowy?
Abonenci firmy Vectra powinni dać mebel do operatora, jak tylko zakończy się ich umowa. Cała procedura zwrotu została znacznie uproszczona. Klienci mogą wydać każde urządzenia na cztery inne sposoby. Postać spośród nich stanowi bezpłatna, i sam wymaga poniesienia kosztu wysokości 50 zł. Jak dać mebel do Vectra? Poniżej opisane są wszystkie sposoby.
Vectra i zwrot sprzętu są możliwe przez Paczkomaty

Jak oddać dekoder do Vectra?

 

Przy wykorzystaniu spośród ostatniej propozycji musimy spełnić formularz zgłoszeniowy spotykający się pod aktualnym adresem: zwrot sprzętu do Vectra za pomocą Paczkomatu InPost. Po jego przeprowadzeniu na adres e-mail natomiast na punkt telefonu otrzymamy 10-cyfrowy kod umożliwiający nadanie paczki w dowolnym Paczkomacie na gruncie kraju. Pełna lista punktów prosta jest pod tym linkiem: lista Paczkomatów InPost. Odpowiednio zabezpieczony sprzęt możemy wprowadzić do kasy w paczkomacie i bawić się zwrotem. Pamiętajmy, że to na nas odpowiada odpowiedzialność za dobre zapakowanie przesyłki. Jak pakować różne towary przeczytasz na naszym blogu w zakładce „Sposoby pakowania”.

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Zwrot sprzętu do Vectry za pomocą kuriera

Tutaj podobnie, kiedy w sukcesie Paczkomatów musimy spełnić formularz dostępny pod aktualnym adresem. Po jego wykonaniu zyskujemy na adres e-mail list przewozowy, jaki musimy wydrukować i przeznaczyć kurierowi. Podobnie, jak kiedyś musimy dokładnie zapakować sprzęt, aby nie uszkodził się on podczas transportu. Trzeba mieć, aby paczka nie była cięższa, niż 5 kg.
Zwrot sprzętu do biura klienta Vectra

Sprzęt możemy wydać także w pewnym Biurze Obsługi Klienta. Lista czynników jest wygodna tutaj. Zwrot w obecnym tle i jest bezpłatny.
Usługa odbioru sprzętu z Vectry

W obecnym faktu możemy umówić się z pracownikiem Vectra, by uzyskałem on sprzęt od nas z domu. Aby to dokonać wystarczy, że zamówimy usługę pod numerem: 801 080 180 (numer dostępny z telefonu stacjonarnego) lub 58 742 65 00 (dostępny z telefonu komórkowego). W obecnym fakcie będziemy wymagali jednak zapłacić 50 zł.

Uwaga: W wszelkim z przypadków musimy zapakować wszystkie stronie, które oryginalnie uważały się w pudełku np. pilot, zasilacz z przewodem, płyta CD ze sterownikami, karta dostępu warunkowego, kabel HDMI, kabel euro itp.

Sprawdź na śledzenie paczek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments