Ładowarka samochodowa Dębno zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Duże ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Bobolice

Simple Fast
Innowacyjne metody pojawiają się w piekielnie dużym tempie, zwykle w branży samochodowej. Zwiększają się systemy bezpieczeństwa, kształtuje się komfort jazdy. Towarzyszy nam też postęp sprzęty, który pomaga w życiu codziennym kierowcom. Do walki wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w stronie bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony urządzone w model ładowania QI dostosowane są do ostatniego sposobu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Bobolice

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowe rozwiązanie dla całych kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, jaki w czasie dawania go do bazy przechwytują go skrzydłami i zaczynają ładowanie w konkretnej chwili. Sam zaczep ma z inicjatyw akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej techniki jest wspomniany komfort użytkownika. Czerpiąc z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wynikającym z nagłego podpinania dania na światłach w ruchu miejskim. Po prostu wystarczy wejść do samochodu, włożyć telefon do bazy i np. w podróży do pracy ładować. W chwili obecnej prawie każdy jest właścicielem smartfona. Sprzęt grany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zwolnień z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te czynności powodują ciągłą stratę energii baterii przez co smartfon musi żyć na bieżąco ładowany. I tutaj biorąc pod uwagę oczekiwania kierowców i dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Bobolice

Stabilność oraz szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest bezpieczne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana stanowi w kratce środkowego nawiewu, przez co odpowiedzialna stanowi w jakiejś chwili dla prowadzącego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie ma okazji by w każdy sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w sukcesu dużych manewrów za kierownicą. Nowoczesna technologia Quick Charge 3.0 idzie na wydajniejszy oraz dużo większy proces ładowania telefonu aniżeli w częstym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o wadze od 4,5” do 6,5”. Pozwala oraz na krótką pracę ze aparatem istniejącym w infrastrukturze dodatkowo jego obsługą jedną ręką. Ponadto jest możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Bobolice

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera następujące elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu rozgrywa się w znacznie łatwy i dogodny sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie składniki zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Istnieje wtedy rozwiązanie bardzo intuicyjne dla całych klientów. Indukcja zatrzymuje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek zatrzymuje się centralną postacią- presja i przede każdym czas to punkty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie ułatwić pracę, w tym przypadku ładowarka indukcyjna są pożądane nie tylko przez gadżeciarzy ale te dla wszystkiego, kto lubi jasne i wygodne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Bobolice

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments